Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefungujúci rozhlas

Vyriešený
Prijatý: 27.10.2020
Zodpovedaný: 02.11.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Zbehy

Podnet:

Dobrý deň,

chcel by som nahlásiť nefungujúci rozhlas, ktorý sa nachádza na Hornom konci pred mostom na stĺpe pri č. d. 321., ďakujem za skoré vyriešenie.


Odpoveď:

Dobrý deň, situáciu už riešime, ďakujem za upozornenie.