Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

osvetlenie na cintoríne

Vyriešený
Prijatý: 07.12.2020
Zodpovedaný: 15.12.2020
Autor: Oľga Komačková
Zodpovedal: Obec Zbehy

Podnet:

Dobrý deň! Chcem Vás poprosiť o opravu osvetlenia na cintoríne, nesvietia dve svetlá a to pri hlavnom kríži a prvá ulička za krížom smerom doľava, ak sa postavíte pre hlavný kríž. S pozdravom Komačková


Odpoveď:

Dobrý deň, objednávali sme nové svetlá , nakoľko sa už nedali zakúpiť pôvodné. V najbližších dňoch ich vimeníme. Ďakujem