Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Šialena jazda po hlavnej ulici okolo križovatky so zrkadlom

Vyriešený
Prijatý: 28.07.2020
Zodpovedaný: 14.08.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Zbehy

Podnet:

Dobry den chcem upozornit na sialencov,ktory jazdia na drahych autach a motorkach neprimeranou rychlostou a obtazuju neskutocnym hlukom.Deje sa to skoro kazdy den ,nevynimajuc nedelu.Mam taky dojem ,ze sa to deje po celej dedine.


Odpoveď:

Dobrý deň, bohužial s týmto problémom Vám pomocť nevieme, do budúcna chceme určite riešiť situaciu ohľadom rýchlosti na naších miestnych komunikáciach, ale aj tak je to na samotných luďoch a ich ohľaduplnosti voči ostatným.