Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

nefunkčné osvetlenie pri č,d,568

Vyriešený
Prijatý: 26.06.2020
Zodpovedaný: 07.07.2020
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Zbehy

Podnet:

Dobrý deň,
pri č.d.568 nesvieti lampa pouličného osvetlenia.


Odpoveď:

Problé bol už odstránený, Ďakujem.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.