Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pouličné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 15.11.2021
Zodpovedaný: 03.12.2021
Autor: Anonym
Zodpovedal: Starosta obce

Podnet:

Dobrý deň,

pred domov č. 20 nesvieti pouličná lampa. Poprosím o opravu(výmenu).

Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, poličné osvetlenie je už opravene. Ďakujem 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil.