Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Cyklistické preteky DHL Sereďmaratón

SÚBOR
Dátum: 03.05.2022
Autor: Obec Zbehy
Počet videní: 715
Cyklistické preteky DHL Sereďmaratón

Blížiaci sa 16.ročník medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón, ktoré sa budú konať dňa 22. mája 2022 so štartom v Seredi. 

Všetky informácie k podujatiam nájdete na stránke pretekov https://www.seredmaraton.sk/.

Blížiaci sa 16.ročník medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón, ktoré sa budú konať dňa 22. mája 2022 so štartom v Seredi. Preteky sú opäť zaradené do kalendára Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI) a budú prechádzať aj našou obcou. Rovnako sa pripravujú aj detské preteky Sereďmaratónik spolu s ďalšími súťažami a akciami.

UPRAVENÁ TRASA

Trasa pretekov bude o niečo dlhšia - 129 km avšak profilovo menej náročnejšia - 730 výškových metrov. Zmena trasy bola ovplyvnená rozsiahlymi rekonštrukciami ciest a mostov.

SÚŤAŽ

Aj v tomto roku budeme súťažiť o 3 najviac povzbudzujúce obce. Hodnotiť sa bude hlasitosť povzbudzovania, výzdoba, atmosféra, počet fanúšikov pri trati. Vyhrať môžete - diplom pre obec, reklamné predmety a bonusovú propagáciu obce. Uvidíme, či sa to opäť podarí obhájiť obciam Báb, Rišňovce, Rumanová, alebo si ceny prevezmú noví výhercovia. :-)

Organizátori budú aj tento rok rozdávať pred pretekmi reklamné a sladké prekvapenia, takže sa oplatí prísť povzbudiť domácich aj zahraničných pretekárov.

DETSKÉ PRETEKY

Okrem hlavných pretekov sa uskutoční v Seredi aj detský Sereďmaratónik. Každý pretekár dostanete štartovací balík plný prekvapení, cyklistickú fľašu z limitovanej edície Sereďmaratón (rovnaký model a značku, ako má Peter Sagan) medailu a lístok do bohatej detskej tomboly, waffle so šľahačkou a ovocím, štartovacie na dres, vodu a ďalšie prekvapenia.

 

REGISTRÁCIA

Registrácia na hlavné preteky je už spustená.  Registráciu na detské preteky spustíme začiatkom mája.

 

plagat_uprava_2022Detský_maratónMAPA_2022Všetky informácie k podujatiam nájdete na stránke pretekov https://www.seredmaraton.sk/.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
DHL Sereďmaratón 2022 Veľkosť: 146.2 kB Formát: pdf Dátum: 19.5.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.