Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

2.KOLO CELOPLOŠNÉHO TESTOVANIA V NAŠEJ OBCI

Dátum: 18.11.2020
Autor: Obec Zbehy
Počet videní: 930
2.KOLO CELOPLOŠNÉHO TESTOVANIA V NAŠEJ OBCI

Celoplošné testovanie v Zbehoch 

Obecný úrad oznamuje občanom, že v dňoch 21. - 22.11 2020 t.j. v sobotu a v nedeľu sa bude v našej obci konať celoplošné testovanie obyvateľov. Testovanie bude prebiehať iba na odbernom mieste v  Zbehoch ( v Andači testovanie prebiehať nebude ) a to so začiatkom od 8,00 do 20,00 hod. Testovanie bude opäť prebiehať v telocvični ZŠ Zbehy a bude doborovoľné!!! Po bližších inštrukciách z Okresného úradu - odboru krízového štábu, Vás budeme priebežne informovať. 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.