Harmonogram vývozu 2020Harmonogram vývozu 2020

Voľby do Národnej rady SR 2020

v

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Posledná pridaná fotografia

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 4
DNES: 249
TÝŽDEŇ: 784
CELKOM: 491863

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Úspešní reprezentant Michal Müllner.

Michal Müllner – report 2018
Aj tento rok Miško na sebe tvrdo pracoval, aby mohol úspešne reprezentovať Slovenskú republiku a aby sa mu podarilo obhájiť získané minuloročné tituly Majstra Slovenska, Európy a Sveta. Nepoľavil v tréningoch práve naopak, ešte viac sa snažil na sebe popracovať, čo sa týkalo zvýšenia náročnosti zostavy ale aj vypracovania formy postavy. Výsledky sa dostavili a podarilo sa nemožné. V roku 2018 Miško získal všetky cenné tituly. Titul Majster Slovenska, Majster Európy a Majster sveta. Týmto sa oficiálne stáva dvojnásobným majstrom všetkých uvedených titulov.
Prečo nemožné? Lebo získať titul je ťažké ale obhájiť a byť už druhý rok po sebe na vrchole svetovej a európskej špičky si vyžaduje skutočne veľa driny, disciplíny a sebazaprenia. Sezóna je za nami, ale športovci, ktorí cvičia aj „srdcom“ si nemôžu dovoliť dlho oddychovať. Preto po vytúžených víťazstvách bude náš najúspešnejší chlapčenský pretekár vo fitness detí naďalej na sebe pracovať, nacvičovať ďalšie silové, akrobatické, gymnastické prvky a zostavy, aby mohol aj v budúcom roku úspešne reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta v Mongolsku, ako aj všetkých iných dôležitých súťažiach.
Týmto sa chceme poďakovať hlavne trénerom Mgr. Lívii Maťušovej a MUDr. Eleonóre Červeňovej za ich profesionalitu, trpezlivosť a ochotu pracovať s deťmi, Slovenskej asociácii fitnes kulturistiky a silového trojboja pod vedením prezidenta asociácie Mgr. Borisa Mlsnu, zástupkyne pre detské fitnes Mgr. Gabriely Mlsnovej, taktiež obci Zbehy za podporu a všetkým, ktorí držia Miškovi palce, podporujú ho čo i len pekným slovom a pochvalou a všetkým, ktorí mu fandia.
Samotná veľká vďaka patrí aj samotnému Miškovi za to, že jeho rodičia môžu vďaka nemu prežívať krásne chvíle šťastia, ale aj pokory, keď na svetovej scéne vo fitnes hrá práve vďaka nemu Slovenská hymna.
Ďakujeme Miško za celú Obec Zbehy.