Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 181
TÝŽDEŇ: 1561
CELKOM: 87874

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Vodiči, POZOR! Čaká nás uzávierka na železničnom priecestí

Typ: ostatné
PriecestieV súvislosti s realizáciou komplexnej rekonštrukcie železničného priecestia (v žkm 37,861) na trati Nitra – Lužianky bude realizovaná úplná uzávierka cesty III/1677 v obci Lužianky, časť Mlynárce v období od 8:00 hod. dňa 22.4.2017( sobota) do 8:00 hod. dňa 27.4.2017 ( štvrtok), kedy bude doprava presmerovaná po obchádzkovej trase.

„Vzhľadom na skutočnosť, že ide o cestu zaťaženú intenzitou dopravy značného významu, a okrem presmerovania dopravy na možnú obchádzkovú trasu je potrebné zabezpečiť aj možnosť obslužnosti priľahlej vybavenosti dotknutého územia, v záujme zabezpečenia včasnej a dostatočnej informovanosti motoristickej verejnosti Vás chceme požiadať o zverejnenie tejto informácie,“ informuje nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.
Bohužiaľ, vodiči sa musia obrniť trpezlivosťou. „Zároveň je potrebné motoristickú verejnosť upozorniť na skutočnosť, že obmedzenie premávky úplnou uzávierkou je vždy sprevádzané narušením plynulosti premávky, prípadne vznikom jej neprimeraných kongescií, preto je potrebné túto skutočnosť vnímať s náležitým pochopením, riadiť sa včas dopravným značením vyznačujúcim uzatvorenie cesty a presmerovanie dopravy po obchádzkovej trase,“ informuje Renáta Čuháková, hovorkyňa KR PZ v Nitre.

Vytvorené: 21. 4. 2017
Posledná aktualizácia: 21. 4. 2017 11:06
Autor: Správce Webu