Harmonogram vývozu 2020Harmonogram vývozu 2020

Voľby do Národnej rady SR 2020

v

Fotogaléria

Posledná pridaná fotografia

Posledná pridaná fotografia

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 6
DNES: 333
TÝŽDEŇ: 3020
CELKOM: 494099

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Novoročné prianie

Typ: ostatné
Vážení spoluobčania!
Dovoľte mi, aby som Vás srdečne pozdravil v prvý deň nového roka 2020. Nový rok nie je len údaj v kalendári, ale pre každého z nás znamená aj začiatok nových plánov, predsavzatí a nových cieľov, ktoré by sme počas nastávajúcich mesiacov chceli uskutočniť v súkromnom i pracovnom živote. Je to deň, kedy si s nádejou i obavami jasnejšie uvedomujeme, ako rýchlo plynie čas, ako rýchlo ubehol rok minulý a nastal ten súčasný. Čaká nás rok plný výziev a zmien, preto našej obci želám skvelý rok plný dobrých nápadov a ich úspešných realizácií smerujúcich k čo najväčšej spokojnosti nás všetkých.
Dovoľte mi, aby som sa poďakoval Vám všetkým, ktorí ste sa snažili v uplynulom roku akýmkoľvek spôsobom o rozvoj a zveľadenie našej obce a prispeli k obohateniu jej duchovného, kultúrneho, športového i materiálneho života. Je potrebné pokračovať vo všetkom dobrom, čo sme začali.
Na záver mi dovoľte Vám, milí spoluobčania, do Nového roku 2020 popriať v mene mojom, v mene pracovníkov Obecného úradu a v mene poslancov Obecného zastupiteľstva predovšetkým dobré zdravie, veľa lásky, porozumenia a pozitívnej energie. Očakávajme, že nasledujúci rok bude presne taký, aký si ho spoločne vytvoríme.


Vytvorené: 4. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 1. 2020 19:31
Autor: Ing. Adam Žákovič